Oswajamy prawo ochrony danych osobowych. Jesteśmy z ludźmi, dla ludzi i dzięki ludziom –  przyjaźni, życzliwi i cierpliwi.

Dane-osobowe.info działamy od 2011 roku. Jesteśmy najstarszą firmą doradzającą w temacie ochrony danych osobowych w Trójmieście –  nasza siedziba znajduje się w Gdańsku. Nie jesteśmy kancelarią prawną – prezentujemy praktyczne podejście do ochrony danych osobowych. Zawsze staramy się znaleźć rozsądny balans między prawem ochrony danych osobowych a celami biznesowymi firm, dla których pracujemy.

Nasza firma pomogła już około 200 przedsiębiorstwom z całej Polski w dostosowaniu swoich działań do wymagań prawnych z zakresu prawa ochrony danych osobowych.

Doradzamy skutecznie:  dla każdego Klienta szukamy „skrojonych na miarę” rozwiązań, mających na celu zapewnienie ochrony danym osobowym bez przeprowadzania rewolucji w dotychczasowym sposobie działania firmy.

  • Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie – zależnie od branży, sposobu działania i struktury organizacyjnej.
  • Mamy wieloletnie doświadczenie z zakresu przygotowania dokumentacji ochrony danych osobowych, materiałów szkoleniowych, szkoleń oraz audytów nadzoru.
  • Doradzamy nie tylko w kwestiach ochrony danych osobowych ale także bezpieczeństwa informacji.
  • Mamy aktualną wiedzę z zakresu prawa oraz rozwiązań technologicznych – rozumiemy zarówno wymagania prawne jak też skomplikowany świat nowoczesnych technologii.
  • Mamy doświadczenie podczas kontroli GIODO
  • Pracowaliśmy zarówno dla mikro przedsiębiorstw jak też dla dużych grup kapitałowych z rozbudowaną strukturą.

Zapraszamy do współpracy

Nasi specjaliści

Monika Gierada-Sołtysek
Monika Gierada-Sołtysek
Audytor wiodący ISO 27001, administrator bezpieczeństwa informacji, wiedza z zakresu norm i standardów: PCI DSS, ISO 9001 i 22301 (jakość i ciągłość działania). Biegła znajomość wymagań prawnych z zakresu ochrony danych osobowych. Specjalizacja: procesy, dokumentacja, wdrożenia i szkolenia.

 Szymon Sołtysek
Szymon Sołtysek
Administrator bezpieczeństwa informacji z wieloletnim stażem, doświadczenie z zakresu zarządzania projektami i bezpieczeństwa fizycznego. Bogata wiedza dot. nowych technologii. Specjalizacja: bezpieczeństwo w systemach informatycznych, obsługa incydentów, kontakt z klientem.

Współpracujemy z:

  • kancelarią radcy prawnego
  • specjalistami ds. bezpieczeństwa IT